Dort desertní AUTODort desertní AUTODort desertní AUTO
Dort desertní AUTO
Dort desertní AUTO
Dort desertní AUTO
Dort desertní AUTO
Dort desertní AUTO
Dort desertní AUTO

Dort desertní AUTO

Dorty desertní

Dort tvořený mousse v různých druzích, s piškotovým dekorativním páskem, potažený tenkou vrstvou mandlového marcipánu, dekorovaný marcipánovými figurkami.

Produktový kód: 12540
Dekorace: dětský s figurkami
Velikost dortu: Vyberte velikost dortu
Dostupnost: Expedujeme do 48 hodin

Vyberte si alternativu dortu:

Velikost dortu:
Cena: Dle provedení

Popis

Dort tvoří lehká náplní proložená tenkými vrstvami jemného piškotu. Pro přípravu náplně se používá prvotřídní živočišná šlehačka, do které pro dosažení chuti je přidávána např. pravá belgická čokoláda, rozmixované jahody, maliny, zpastované pistáciové oříšky, jemný smetanovo máslový karamel a další poctivé suroviny. Jednotlivé druhy náplní lze i kombinovat, maximálně však dvě. Piškot může být světlý vanilkový nebo tmavý čokoládový. 

Bok dortu obepíná dekorativní piškotový pásek, barevně laděný pro danou příležitost a zvláště pak pro oslavence.

Horní část dortu je potažena poctivým marcipánem, který obsahuje 45% mandlí, pro dosažení krásného vzhledu vybělený, popřípadě dobarvený.

Dekoraci dortu tvoří marcipánové figurky (poctivý marcipán z mandlí) a další dekorace, samozřejmě doplněné o jmenovku, číslovku, svíčky.

Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci, může se proti předloze finální dort mírně lišit, a to zejména v závislosti na věku a pohlaví oslavence.

Všechny náplně a korpusy jsou připravovány čerstvě z vlastních surovin přímo při výrobě dortu bez použití polotovarů, vše na základě vlastních originálních receptur.

V případě zájmu je možné připravit některé chuťové varianty dortu i v bezlepkové verzi, doba objednání pak může být delší.

Prokopovy dorty doporučují
náš odběratel
náš odběratel
výborná kuchyň